Електрични велосипеди, траки за трчање, паметни часовници, прочистувачи на воздух, роботски правосмукалки и многу други смарт уреди за сечиј вкус со екстра попусти во пресрет на Black Friday.

Погледни ја целосната понуда на следниот линк и одбери нешто за тебе или твоите најблиски по супер намалена цена: https://www.smartus.mk/akcija/black-friday/

Претходна статијаСмартфоните може да бидат важна алатка за следење на состојбата на мостовите
Следна статијаНаредните генерации од двете главни играчки конзоли може да се очекуваат најрано во 2028