Официјален „Unboxing“ од Samsung на Galaxy Note20 Ultra

Како изгледа новиот Galaxy Note20 Ultra, од неговата кутија, отпакуван и спремен за користење

Додека станат достапни новите Galaxy Note20 од Samsung и ја добиеме шансата да ги тестираме, а и отпакуваме, Samsung се погрижи да можеме подобро да го видиме Galaxy Note20 Ultra преку нивното официјално „отпакување“.

Видеото е на почетокот од оваа статија, па кажете што мислите за најновото и најдоброто од Samsung?

Претходна статијаInstagram го претстави Reels, својот TikTok конкурент
Следна статијаYour Phone апликацијата на Windows 10 ќе овозможи вклучување на Android апликации
Својот интерес во областа на паметната технологија го развива одамна како хоби кое што прераснува во нешто повеќе, па резултатот на тоа е и развојот на овој портал. Сака да ги следи сите новини поврзани со оперативните системи, апликациите, мобилните телефони, но и интересните научни и вселенски истражувања.

Оставете коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.