Како и претходната година така и оваа не изостануваат попустите на македонската веб продавницата Смартус.

Богатиот каталог со Xiaomi смарт производи овој пат е дополнет со екстра попусти во пресрет на Black Friday.

На Smartus.mk ќе најдете за секого по нешто: роботски и безжични правосмукалки, пречистувачи на воздух, внатрешни и надворешни надзорни камери, паметни часовници, траки за пешачење и трчање и многу друго. Одберете нешто за вас, вашите најблиски или вашите пријатели и искористете ги неповторливите ниски цени.

Целосната понуда на смарт уредите може да ја погледнете на следниот линк: https://www.smartus.mk/akcija/black-friday/

Претходна статијаВеб верзијата од Play Store добива одамна потребен редизајн
Следна статијаQualcomm ќе го издвои Snapdragon брендот и ќе му овозможи независно да продолжи да се развива