Во продукција на CBS Studios, „Rabbit Hole“ ќе се прикажува на SkyShowtime од 31 март, а од самиот почеток ќе бидат достапни две епизоди.

Во „Rabbit Hole“, ништо не е како што изгледа кога Џон Вир (Сатерленд), мајстор на измамата во светот на корпорациската шпионажа, е наместен за убиство од страна на моќни сили способни да влијаат врз населението и да го контролираат.

Покрај Сатерленд, во „Rabbit Hole“ игра динамична актерска екипа составена од: Чарлс Денс („Game of Thrones“) како д-р Бен Вилсон, Мета Голдинг („Empire“) како Хејли Винтон, Енид Греам („Mare of Easttown“ како Џозефин „Џо“ Мади, Џејсон Батлер Харнер („Ozark“) како Валенс, Волт Клинк („Arctic Circle“) како Стажантот и Роб Јенг („Succession“) како Едвард Хом.

Сатерленд е извршен продуцент на „Rabbit Hole“, заедно со сценаристите и режисери Џон Реква и Глен Фикара („This Is Us“, „WeCrashed“), Чарли Гоголак („The Sinner“, „WeCrashed“), Сузан Бимел („Designated Survivor“) и Хант Болдвин („Longmire“, „The Closer“).

Погледнете го трејлерот: https://youtu.be/o4bH7Raqs7s.

Услугата SkyShowtime им е достапна директно на корисниците преку апликацијата SkyShowtime на Apple iOS, tvOS, Android уредите, Android TV, LG TV, Samsung, како и преку веб-страницата: www.skyshowtime.com. Месечната цена на SkyShowtime е 5,99€, но за да го прослави лансирањето во Македонија, SkyShowtime ви нуди можност да се претплатите за 2,99€ месечно, засекогаш!

За повеќе детали, посетете:

Веб-страница: www.skyshowtime.com

Вести: corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime

За SkyShowtime 

SkyShowtime е следниот голем стриминг сервис во Европа, сега достапен во преку 20 земји и преку 90 милиони домаќинства. Отсега е достапен во Македонија, Албанија, Босна и Херцеговина, Бугарија, Хрватска, Чешка, Данска, Финска, Унгарија, Косово, Црна Гора, Норвешка, Холандија, Полска, Португалија, Романија, Србија, Словачка, Словенија и Шведска. Лансирањето во Андора и Шпанија е закажано за 28 февруари 2023.

Заедничка инвестиција на Comcast и Paramount Global, SkyShowtime ја носи најдобрата забава, филмови и оригинални серии од популарните брендови на Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios и Peacock. SkyShowtime исто така ќе понуди ексклузивни наслови од локална продукција, како и оригинални серии од SkyShowtime Original.

Претходна статијаАпликацијата за вести од ко-основачите на Instagram достапна за сите корисници
Следна статијаApple го има нарачано производството на OLED панелите за iPad Pro уредите за идната година