Samsung Unpacked на којшто ќе бидат претставени новите Galaxy S10 се одржува денес, за неколку часа.

На настанот покрај овие уреди, треба да бидат претставени и паметни часовници, какои и безжични слушалки.

Сепак, можеби најголемото внимание, покрај S10-ките ќе го привлече Galaxy Fold кој конечно треба да биде официјално прикажан.

Смартпортал е директно присутен и ќе известува од настанот, па затоа следете не за сите најнови вести, слики и видеа.

Настанот ќе биде пренесуван во живо, а можете да го гледате преку страната на Samsung на овој линк.


Оставете коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.