pickbox-lg-gledaj-besplatno

Побарај го својот Pickbox промотивен код и 7 дена неограничено уживај во повеќе илјади часови ТВ серии, филмски класици и содржина на „Дизни“ бесплатно!

Бирај помеѓу 17 регионални премиери на хит-сериите како Куќа од карти, Викинзи, Ѕвездени патеки, ЦСИ: Кибер, Фарго, Транспарентно и која било друга содржина достапна на Pickbox.

Посебното изненадување гледај го на 1.1.2016 г., во 22:00 ч. – ексклузивна регионална премиера на специјалната епизода на „Шерлок“, само на Pickbox и во HD на вашиот Smart TV.

LG smart Tv_Pickbox

Како до сопствен промотивен код:

  1. Испрати фотографија од серискиот број од задната страна на твојот LG Smart TV на следната email адреса: info@pickbox.tv од 16 до 23 декември 2015 г
  2. Во рок од 24 часа, на e-mail ти пристигнува промотивен код за 7 дена бесплатно гледање
  3. Пронајди ја апликацијата Pickbox во LG Store
  4. Регистрирај се/пријави се на Pickbox
  5. Внеси во кодот во рубриката Моја сметка

*Активирањето може да се направи до 24.12.2015 г. во 23:59

Во случај нешто да е нејасно или да има прашања, пишете на info@pickbox.tv

Претходна статијаHyundai влегува на пазарот со електрични и хибридни возила
Следна статијаНаучници работат на против експлозивен заштитен материјал за авионите
Мишо Лекиќ
Својот интерес во областа на паметната технологија го развива одамна како хоби кое што прераснува во нешто повеќе, па резултатот на тоа е и развојот на овој портал. Сака да ги следи сите новини поврзани со оперативните системи, апликациите, мобилните телефони, но и интересните научни и вселенски истражувања.