Samsung | Smartportal.mk

“Galaxy A” серијата на телефони на Samsung е позната по тоа што нуди премиум карактеристики...

Една од најважните компоненти кај моќните гејмерски графички картички не е само количината...

Неколку месеци пред официјалното претставување на новиот знаменосец на Samsung, кој ќе...

Њу Џерси, САД / Скопје, Македонија – 10. Ноември, 2017 – Самсунг Електроникс (Samsung Electronics...

Samsung кои повеќе пати досега го користеа истакнувањето на слабостите на конкуренцијата...

Како задоволен корисник на Galaxy S7 помалку од една година, не ни размислував да купам...

Веќе завршивме со претставувањето на сите смартфони од високата класа кои компаниите...

Ако не сте биле во пештера последниве неколку години, сигурно знаете дека најдобрите...

Не е тајна дека наредната голема работа кај смартфоните ќе бидат свитливите дисплеи...

Samsung неодамна го лансираше Galaxy Note 8, смартфон кој и покрај неуспехот на неговиот претходник...

Паметен таблет со префинет дизајн, долготрајна батерија и нови партнерски содржини  Сеул...

Креиран со најновите иновативни функции, Самсунг Галакси Таб Актив2 овозможува бизнис...